Wypadek przed przejściem - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek przed przejściem

Policjanci apelują z większą ostrożność na drodze. Nietrzeźwa kierująca uderzyła w stojące przed przejściem dla pieszych samochody.

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło 7 października 2017 roku. Około godziny 20.45 w Rawie na ulicy Tomaszowskiej 35-letnia mieszkanka Rawy kierując samochodem vw jetta uderzyła w stojącą przed nią toyotę corolla. Następnie toyota uderzyła w nissana navarę, który ustępował pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu przez jezdnię po wyznaczonym przejściu. Nissanem kierował 36-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego. Kierująca toyotą razem z dwójką dzieci została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało, że sprawczyni wypadku była nietrzeźwa. W organizmie miała niemal 2,5 promila alkoholu. Na szczęście pieszy nie odniósł w tym wypadku żadnych obrażeń. Nissan minął go o kilka centymetrów.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego – tak kierujących jak i pieszych – o zachowanie ostrożności, szczególnie teraz, jesienią, kiedy warunki na drogach są trudne.

  • Policjanci podczas czynności przy wypadku
  • Policjanci podczas czynności przy wypadku