Po uderzeniu w barierę spłonęła w aucie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Po uderzeniu w barierę spłonęła w aucie

Tragicznie rozpoczął się w Rawie Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Policjanci pracowali przy wypadku, w którym zginęła 24-letnia kobieta. Spłonęła we własnym aucie. Apelujemy o więcej wyobraźni. Za statystykami z wypadków kryją się tragedie całych rodzin.

Policjanci ustalili tożsamość kobiety, która zginęła w wypadku drogowym w miejscowości Podlas na trasie S8. To 24-letnia mieszkanka Pruszkowa. 19 listopada 2017 roku o godz.8.50, na drodze S8 w miejscowości Podlas w powiecie rawskim miał miejsce tragiczny wypadek. Jak ustalili policjanci, 24-latka kierująca oplem corsa z nieznanych przyczyn zjechała na prawą stronę i najechała na barierę energochłonną. Samochód został wyrzucony w powietrze i dachując stanął w płomieniach. Kobieta  poniosła śmierć na miejscu. Przejazd drogą S8 odbywał się w obu kierunkach przez stacje paliw. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Policjanci apelują o rozsądek i ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że prędkość należy dostosować także do panujących na drogach warunków, a  w dłuższą drogę powinnyśmy jechać wypoczęci. Przypominamy także, o prawidłowym korzystaniu z telefonów komórkowych: jeśli rozmawiamy, to przez zestaw głośnomówiacy, nie piszemy sms-sów ani ręcznie nie wybieramy numeru.

  • Miejsce wypadku drogowego