Rywalizowali w konkursie policyjnym - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Rywalizowali w konkursie policyjnym

Za nami etap powiatowy konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.. Powiat rawski reprezentować będzie drużyna z ZSP im. Wł. Reymonta w Rawie Mazowieckiej.

25 kwietnia 2018 roku do rywalizacji stanęły drużyny z Zespołu Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Reymonta w Rawie Mazowieckiej.

Konkurs składał się z 2 etapów: testu sprawności fizycznej i testu wiedzy ogólnej. Głównym celem konkursu zorganizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi a pod patronatem Wojewody Łódzkiego było promowanie służby w Policji jako atrakcyjnej oferty na rynku pracy oraz popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa.

Po zaciętej rywalizacji, zgodnej z zasadami fair play, etap powiatowy wygrała drużyna w składzie Julia Maciak, Kinga Kamińska, Mateusz Biskupiak, Paweł Jarząb z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Reymonta w Rawie Mazowieckiej. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim.

 

  • Zwycięzcy konkursu
  • Uczestnicy konkursu
  • Uczestnicy konkursu
  • Uczestnicy konkursu
  • Wręczenie nagród