Kolizja na ulicy Białej - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja na ulicy Białej

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło w Rawie na ulicy Białej. Apelujemy o ostrożność. Dobre warunki drogowe mogą "uśpić" czujność kierowców.

Około godziny 15.20, 28 sierpnia 2018 roku, w Rawie na ulicy Białej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letnia mieszkanka powiatu rawskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia ze skodą fabia. Skodą kierował 33-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Oprócz niego w samochodzie była jeszcze 33-letnia kobieta oraz dwoje dzieci w wieku 2 lat i 2 miesięcy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawczynię ukarano mandatem karnym.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę. Pomimo dobrych warunków panujących na drodze, dochodzi do wielu zdarzeń. Ładna pogoda czy  brak opadów atmosferycznych mogą "uśpić" czujność kierowców. Dlatego przypominamy kierowcom o zasadzie ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu drogowego. Lepiej dojechać do celu kilka minut później, ale całym i zdrowym, niż tracić czas podczas czynności na miejscu kolizji.

  • Miejsce kolizji na ulicy Białej