DNI OTWARTE W RAWSKIEJ KOMENDZIE - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

DNI OTWARTE W RAWSKIEJ KOMENDZIE

Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej mł. insp. Anna Dyśko zaprasza uczniów szkół średnich na Dni Otwarte do Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej w dniach 9.04.2019- 30.04.2019 roku.

Uczniowie będą mogli poznać tajniki pracy policjantów, obejrzeć pomieszczenia w których przebywają zatrzymani, porozmawiać z funkcjonariuszami różnych wydziałów na temat służby w Policji, poznać ciekawostki z życia zawodowego mundurowych. Dni Otwarte to propozycja przygotowana przede wszystkim dla uczniów szkół średnich, którzy już niebawem staną przed życiowym wyborem, jakim jest odpowiedni zawód dający wiele satysfakcji, ciekawy a jednocześnie dający stabilizację finansową. Takie spotkanie dla policjantów jest świetną okazją do przybliżenia chętnym zawodu policjanta i pokazania młodzieży co sprawia, że ta służba jest taka wyjątkowa.

Zgłoszenia chętnych szkół proszę kierować na nr tel. 693-997-334 sierż. sztab. Agata Krawczyk lub drogą meilową rzecznik@rawa-mazowiecka.ld.policja.gov.pl telefonicznie uzgodnimy dogodny termin i godzinę wizyty. Serdecznie zapraszamy!!!!!

 

 

  • budynek komendy