Wypadek na drodze krajowej w Ściekach - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na drodze krajowej w Ściekach

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek o godzinie 14.00 na drodze krajowej 72 w miejscowości Ścieki. W wyniku zdarzenia troje uczestników zostało przewiezionych do szpitala.


17 czerwca 2019 roku o o godzinie 14.00 Dyżurny rawskiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej 72 w miejscowości Ścieki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mężczyzna kierujący oplem wykonywał manewru skrętu w lewo do posesji, wówczas doszło do zderzenia z nissanem kierowanym przez 19-latka, który wyprzedzał opla corsę. Nissan Qashqai w wyniku uderzenia wypadł z drogi i dachował. Do szpitala w Rawie Mazowieckiej został przewieziony kierowca nissna i jego dwoje pasażerów. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz na czas prowadzonych działań ratowniczych wyznaczyli dla kierowców objazdy.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niestety często bardzo dobre warunki pogodowe sprzyjają zdarzeniom .
 

  • karetka pogotowia, policjant, samochód niebieski ople strazacy podczas udzielania pomicy i nissan na dachu