Zatrzymani za posiadanie narkotyków - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Policjanci z Rawy zatrzymali dwóch mężczyzn, u których znaleźli środki odurzające. Badania testerami wykazały, że jest to amfetamina i marihuana.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że jeden z mieszkańców naszego miasta może posiadać narkotyki. 16 listopada 2016 roku, około godziny 21.00 weszli do mieszkania, w którym przebywał 28-latek. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli ponad 2 gramy suszu roślinnego i niemal 0,5 grama białego proszku. Badania testerami wykazały, że jest to amfetamina i marihuana. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka godzin wcześniej – o 9.30, również w Rawie, inni policjanci zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który miał przy sobie niemal 5,5 grama amfetaminy, co potwierdził tester. W tym przypadku czujność i podejrzliwość policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny podczas interwencji. W trakcie kontroli rawianina funkcjonariusze znaleźli przy nim torebkę z suszem. Jemu również za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Kajdanki i ustawa