Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zatrzymali sprawcę napadu na aptekę

  Kryminalni z rawskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napad na aptekę w Rawie Mazowieckiej. 33-latek trzymając w ręce nóż chciał ukraść pieniądze. Za taki czyn grozi kara nawet do 15 lat więzienia.

 2. Policjanci oddali cześć!

  7 maja 2021roku o 12.00 zawyły syreny policyjne. Policjanci z Rawy Mazowieckiej i Białej Rawskiej oddali cześć poległemu na służbie koledze, aspirantowi Michałowi Kędzierskiemu.

 3. Sekatorem wybijał szyby w sklepach

  Policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę niszczenia cudzej rzeczy. Pijany 35-latek, sekatorem uderzał w szybę wystawową kwiaciarni, a następnie poszedł do sklepu obok, gdzie skutecznie roztrzaskał kolejną i ukradł paczkę papierosów. Mężczyzna noc spędził w rawskiej komendzie. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem.

 4. Wypadek z udziałem motocyklisty, który był nietrzeźwy i bez uprawnień

  Policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem motocyklisty oraz busa. Do zdarzenia doszło w Sadkowicach. 56-letni kierowca motocykla będąc w stanie nietrzeźwości oraz nie posiadając uprawnień, zderzył się z busem a następnie wjechał do rowu. Został przewieziony do szpitala.

 5. Policjanci odnaleźli zaginionego 68-latka

  Policjanci odnaleźli 68-latka, który zaginął w drodze powrotnej z województwa kujawsko-pomorskiego do Rawy Mazowieckiej. Mężczyzna już wcześniej miał problemy zdrowotne. Dzięki współpracy funkcjonariuszy z dwóch województw 68-latek szczęśliwie powrócił do rodziny.

 6. ,,Drogowe’’ podsumowanie weekendu

  Policjanci ruchu drogowego z Rawy Mazowieckiej przez ostatnie 3 dni byli wzywani do 5 kolizji, 1 zdarzenia z udziałem zwierzyny leśnej i zatrzymali do kontroli dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Słoneczna pogoda, dobre warunki atmosferyczne niestety czasami powodują zbyt beztroską jazdę na drogach. Policjanci apelują o rozwagę, to od nas samych w głównej mierze zależy nasze bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

 7. Płonący samochód na S8

  Policjanci zabezpieczali fragment drogi na S8. Osobowy opel astra stanął w płomieniach.

 8. Papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy w rękach rawskich kryminalnych

  Ponad tysiąc paczek papierosów, tytoń oraz alkohol bez znaków akcyzowych przechwycili policjanci z wydziału kryminalnego rawskiej komendy. Nielegalne wyroby tytoniowe mundurowi zabezpieczyli podczas przeszukania jednej z posesji w powiecie rawskim. 60-letni mężczyzna odpowie za posiadanie wyrobów bez akcyzy.

 9. Weekend majowy 2021 za nami

  Długi weekend to czas intensywnej pracy rawskich policjantów. Na drogach naszego regionu - w trakcie 4 minionych dni - doszło do 1 wypadku drogowego, w którym 1 osoba została ranna, do 3 kolizji i 3 zdarzeń z udziałem zwierzyny leśnej.

 10. Nowy policjant w Rawie Mazowieckiej.

  Uroczyste ślubowanie policjantki, która wstąpiła w szeregi rawskiej policji.

Tagi

handel ludźmi ruch drogowy akcyza PAB rowerzysta piknik zatrzymany senior Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa narkotyki nietrzeźwi kierujący bezpieczna droga do szkoły rozbój niechronieni uczestnicy ruchu drogowego kradzież z włamaniem wypadek drogowy prędkość pieszy spotkanie szkolenie konkurs odblaski środki odurzające dzielnicowy poszukiwany KMZB święto policji bezpieczne wakacje kradzież wypadek śmiertelny bezpieczeństwo życzenia pobicie dzielnicowi bezpieczny senior dzielnicowy bliżej nas mapa zagrożeń analiza bezpieczeństwo na drodze zatrzymani sprawcy profilaktyka turniej piłki nożnej prewencja wypadek MSWiA kolizja dopalacze Kampania nietrzeźwy kierujący zatrzymany sprawca

Linki