Wypadki na drogach powiatu rawskiego - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadki na drogach powiatu rawskiego

Na drodze między Jajkowicami a Broniewem w gminie Sadkowice doszło do wypadku drogowego. Policjanci ustalają co było przyczyną śmierci kierowcy. W kolejnym zdarzeniu małżeństwo z obrażeniami ciała trafiło do rawskiego szpitala.

Około godziny 6.40, 6 lutego 2016 roku miał miejsce wypadek drogowy. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem daewoo nubira, 83-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Prokurator polecił zabezpieczyć ciało w celu wykonania sekcji zwłok. To ona wyjaśni, co było przyczyną śmierci kierowcy

Do kolejnego wypadku doszło w miejscowości Szwejki Nowe, również 6 lutego, o godzinie 10.15. Tu, kierująca samochodem volkswagen passat, 43-letnia mieszkanka gminy Sadkowice, podczas wymijania z nieznanym samochodem zjechała do przydrożnego rowu. Zarówno ona, jak i 45-letni pasażer zostali przewiezieni do rawskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń. Apelujemy z ostrożność i rozwagę, szczególnie przy trudnych warunkach na drodze.

 

 

  • Oznaczenie radiowozu