Uprawiał marihuanę w szafie - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Uprawiał marihuanę w szafie

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi przy współpracy z policjantami z komendy w Rawie zlikwidowali uprawę konopi. W trakcie akcji zabezpieczyli sprzęt i prawie 300 gramów suszu. 36-letni plantator usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz ich produkcji. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

23 marca 2021 roku policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz z rawskimi kryminalnymi na podstawie analizy zebranych dowodów przeszukali jedną z posesji na terenie Rawy Mazowieckiej. Według informacji miała się tam znajdować domowa uprawa konopi. W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 36-latka kryminalni zabezpieczyli aparaturę służącą do uprawy konopi oraz prawie 300 gramów suszu. W szafie ubraniowej znaleźli 4 rosnące rośliny konopi, listwę ze specjalnym oświetleniem oraz inne urządzenia służące do nielegalnego wytwarzania środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany. Na podstawie zabezpieczonych dowodów usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i ich produkcji. Wobec mieszkańca Rawy prokurator zastosował dozór policyjny. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  • policjant w niebieskiej koszuli z opaską na ręce z napisem policja trzyma za ramię zatrzymanego mężczyznę w czerwonej koszuli
  • brązowe pudełko, w którym znajduje się biała listwa z lampami, brązowe koperty i rośliny zielone
  • na sznurku w pomieszczeniu suszące się rośliny, w tle szafka i wiszący czarny worek bokserki