Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przyjmują kolejną dawkę szczepionki

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej przyjmują kolejną dawkę szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Policjanci z komendy w Rawie cyklicznie przyjmują kolejną, już trzecią dawkę, szczepienia ochronnego przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Rolą funkcjonariuszy jest pomagać i chronić. Przyjęcie szczepienia pozwoli nam zadbać o siebie, a jednocześnie nie narażać innych osób na zakażenie koronawirusem. W 2022 roku szczepienia ochronne będą nadal kontynuowane.
Policjanci apelują.
W ciągu ostatniej doby zachorowało 7785 nowych zakażeń koronawirusem, a zmarło 19 osób, podało Ministerstwo Zdrowia. Na terenie województwa łódzkiego jest 421 zachorowań.
Jedną ze sposobów uniknięcia ciężkich skutków zakażenia jest poddanie się szczepieniom ochronnym. W trosce o zdrowie swoje i osób nam najbliższych zaszczepmy się.
młodszy aspirant Agata Krawczyk

 

Powrót na górę strony