Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenia fiata ducato i bmw. Trzy osoby nie żyją

Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w Woli Chojnacie. Na miejscu śmierć poniósł 16-letni pasażer bmw. Pozostali trzej pasażerowie oraz kierowca tego pojazdu zostali przetransportowani do okolicznych szpitali, w których mimo pomocy medycznej nie udało się uratować 42-letniego kierowcy oraz 19-letniego pasażera. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

30 sierpnia 2023 roku około godziny 10.20 na drodze wojewódzkiej 725 w miejscowości Wola Chojnata z niewyjaśnionych na chwile obecną przyczyn doszło do zderzenia pojazdu bmw oraz fiata ducato, które poruszały się w przeciwnych kierunkach. Osobowym bmw jechało 5 osób. Wszyscy to obywatele Ukrainy. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 16-letni pasażer. 42-letni kierujący oraz 19-letni pasażer mimo udzielonej pomocy zmarli w szpitalu. Dwoje kolejnych pasażerów w wieku 38 i 15 lat zostali przetransportowani do pobliskich szpitali. 42-letni kierujący fiatem ducato był trzeźwy. Pojazdy zostały zabezpieczone do ekspertyz sądowych. Na miejscu czynności wykonał biegły z zakresu wypadków drogowych. Policjanci pod nadzorem rawskiej prokuratury wykonują oględziny miejsca, zabezpieczają ślady i ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. W chwili obecnej droga jest zablokowana, policjanci kierują na objazdy.
Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Przypominamy o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie.

aspirant Agata Krawczyk

Powrót na górę strony